20 lipca 2024

Baterie umywalkowe

Funkcjonalne, łatwe do montażu i demontażu, a także dostępne w atrakcyjnych cenach baterie umywalkowe, to produkty, które przydadzą się, zarówno klientom indywidualnym, jak i firmowym. Proponujemy wyroby znanych i cenionych marek, które mają w swojej ofercie wyselekcjonowane elementy armatury łazienkowej wraz z niezbędnymi akcesoriami, umożliwiającymi ich bezproblemową instalację. Polecamy baterie umywalkowe firmy Cersanit, Deante, Excellent, Kludi, Omnires, IÖ, Grohe czy Roca. To marki, które od lat istnieją na rynku i cieszą się uznaniem, zarówno designerów, jak i osób samodzielnie aranżujących swoje pomieszczenia. W naszym sklepie znaleźć można baterie umywalkowe matowe, a także te na wysoki połysk, o różnym zasięgu wylewki, wynoszącym od 8 do 24 cm z korpusem od 10 cm do 42 cm. Wyżej wymienione dane techniczne umożliwiają sprawny montaż baterii umywalkowych i dopasowanie ich do typu posiadanej ceramiki, nowoczesnej i klasycznej.

Baterie umywalkowe z różnymi opcjami montażu

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się baterie do umywalek, wyposażone w wiele funkcjonalnych rozwiązań. Może być to m.in. sterowanie bezdotykowe. Produkty z tej kategorii mogą szczególnie zainteresować właścicieli placówek medycznych, gabinetów fryzjerskich lub kosmetycznych, a także osoby prowadzące działalność gastronomiczną. Proponujemy również baterie dwuuchwytowe i jednouchwytowe z dodatkowymi akcesoriami. Polecamy uwadze klientów również baterie, które są wyposażone w perlator, a także termostat. To pierwsze akcesorium to rodzaj specjalnej końcówki, zakładanej na wylewkę. Jej zadaniem jest napowietrzenie wypływającej wody, co w konsekwencji prowadzi do oszczędzania jej zużycia.

Osoby poszukujące nowoczesnych, a jednocześnie trwałych baterii umywalkowych, mogą zdecydować się na produkty dopasowane do modelu posiadanej ceramiki sanitarnej. Proponujemy takie wyroby, jak między innymi:

bateria łazienkowa stojąca,
• baterie umywalkowe ścienne,
• baterie umywalkowe wolnostojące.

Wyżej wymienione produkty różnią się od siebie sposobem instalacji. Oferujemy modele z montażem bezpośrednim na umywalce, jak również wersje podtynkowe lub natynkowe, a także zyskujące na popularności baterie umywalkowe wolnostojące z przeznaczeniem do montażu na blacie.

Efektownie wyglądające baterie do umywalek w różnych kolorach i wykończeniach do wyboru
Zróżnicowana oferta naszego sklepu internetowego zawiera produkty, które mogą stanowić funkcjonalne, nowoczesne, a jednocześnie trwałe elementy wyposażenia łazienek. Wyroby te można dopasować pod względem ich kolorystyki, a także sposobu wykończenia, nie tylko do swoich preferencji, ale przede wszystkim aranżacji posiadanego wnętrza. W naszych kolekcjach znajdują się baterie umywalkowe na wysoki połysk stojące, jak również baterie umywalkowe podtynkowe matowe.

Osoby zdecydowane na posiadanie armatury łazienkowej w nietypowej kolorystyce, mogą wybrać produkty w kolorze matowej lub połyskującej czerni, złote baterie umywalkowe podtynkowe, a także wyroby będące połączeniem najmodniejszych barw tego sezonu. Proponujemy także połyskujące lub matowe baterie umywalkowe z podwyższonymi korpusami marki Deante z serii Hiacynt, dostępne w kolorze antracytowym.

Osoby nie mające czasu na poszukiwanie poszczególnych akcesoriów montażowych do zakupionych przez siebie baterii umywalkowych, mogą znaleźć w naszym sklepie kompletne produkty, przeznaczone do natychmiastowej instalacji. To między innymi baterie umywalkowe z korkiem Klik- Klak.

Produkty te są dostępne w różnych wersjach do wyboru, co umożliwia dopasowanie ich do posiadanej ceramiki łazienkowej. W naszym asortymencie znajdują się takie wyroby, jak między innymi:
• baterie umywalkowe stojące z korkiem klik- klak,
• umywalkowe baterie podtynkowe z korkiem Klik- Klak,
• wysokie baterie umywalkowe stojące baterie z ruchomą wylewką w wersji chromowanej z korkiem Klik Klak,
• umywalkowe baterie różowe złoto stojące z korkiem w zestawie,
• baterie umywalkowe z kompletem odpływowym.

Wyżej wymienione elementy armatury łazienkowej zwrócą uwagę nawet najbardziej wymagający klientów. To produkty estetyczne, łatwe do czyszczenia, a jednocześnie funkcjonalne w użyciu.

Sprawdź pełny asortyment baterii umywalkowych:

https://www.blu.com.pl/29-baterie-umywalkowe?w-magazynie=1